www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci
20°C  994mb6 km/h
Google
REPREZENTANCI "VOLLEYA" WICEMISTRZAMI POLSKI Utwórz PDF Drukuj
Autor: JW   
 

4 maja 2008 r. w Miliczu reprezentacja województwa Lubuskiego, trenerzy Ireneusz Szmit i Andrzej Krowiak  zajęła II miejsce przegrywając w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z reprezentacją woj. Malopolskiego.

Województwo Lubuskie reprezentowali: Buchowski Adrian, Darmstädter Bartosz, Grześkowiak Konrad, Januszewski Maciej, Karolak Łukasz, Kaźmierczak Mateusz,  Kobiołka Maciej,  Nożewski Mateusz,Szala Kacper, Ptaszyński Marcin,Lis Artur,Guzik Bartosz.

Image

 Kolejność końcowa OOM 2008 w siatkówce:

1. MAŁOPOLSKIE

2. LUBUSKIE

3. PODKARPACKIE

4. POMORSKIE

5. ŚLĄSKIE

6. MAZOWIECKIE

7. DOLNOŚLĄSKIE

8. WIELKOPOLSKIE

Image

 

Mecze

Faza Eliminacyjna
Lubuskie – Opolskie 3:2
Lubuskie – Mazowieckie 3:1
Lubuskie – Lubelskie 2:3 – awans do Finałów

Faza grupowa Finałów:

Lubuskie – Dolnośląskie 3:0

Lubuskie – Małpolskie 2:3

Lubuskie – Wielkopolskie 3:0

 

O wejście do ścisłego finału

Lubuskie –Podkarpackie 3:1

 

Ścisły finał

Lubuskie – Małopolskie 1:3



W 12-osobowej reprezentacji naszego województwa razem z siatkarzami z Zielonej Góry, Sulechowa, Międzyrzecza i Nowej Soli, wystąpili zawodnicy MLKS VOLLEY Gubin (na zdjęciu od lewej ) : Artur Lis, Marcin Ptaszyński i Bartosz Guzik z trenerem Ireneuszem Szmitem.

Po ciężkim 5-dniowym maratonie, w którym każdy mecz był bardzo ważny reprezentantom gubińskiego Volleya  z kolegami zawieszono na piersiach srebrne medale.

W fazie eliminacyjnej w drużynie wystąpił czwarty zawodnik naszego Volleya - Tomasz Kiełek.

 

Reprezentacja woj.Lubuskiego okazała się rewelacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Jest to najlepszy wynik w historii Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej w męskiej siatkówce. Do spływających gratulacji dla wszystkich zawodników i ekipie trenerskiej za wywalczenie medalu dołączają się również kibice siatkówki i całe środowisko siatkarskie Gubina.

Komentarze internautów  
 

 

Dodaj komentarz



mXcomment 1.0.8 © 2007-2008 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Stronę redagują mieszkańcy. Stale współpracują: Jacek Woźniak (sport), Marcin Gwizdalski (wydarzenia kulturalne, GDK),
Stefan Pilaczyński wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Gubińskiej (historia miasta i okolic).
Wydawca: Edward Patek tel. 508288250. gg: 44360, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ,  Grafika: 909.com.pl,, Hosting: Cyberdusk