www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci www.gubin.com.pl - Gubin w sieci
-6°C  1014mb11 km/h
Google
Poprock dla każdego
Miękka muzyka środka w rockowym klimacie. Ciekawe teksty. Zawierające błyskotliwe, niecodzienne obserwacje życia każdego z nas. Bez względu na wiek.
W gorące piątkowe popołudnie w Sali Widowiskowo-Kinowej wystąpił znany zespół GEBEN. Autorskie teksty wyśpiewał Waldemar Pawlikowski. Na gitarach pomagał mu Lucjan Harańczyk (bas) i Janusz Gajda (aranżacje). Perkusja to domena Pawła Rymkiewicza. Zespół zaprezentował zarówno stare, dobre, znane licznie zgromadzonej publiczności, jak i nowe, kawałki. Kolorytu i smaczku koncertowi dodawały barwne wizualizacje. VJ`em był zaprzyjaźniony z zespołem Rafał Trendak. Jako suport wystąpiła Monika Jakutowicz oraz jej instruktorka z GDK – Ludwika Biedziuk.
Lider zespołu W. Pawlikowski buńczucznie zapowiedział, że muzyka GEBEN połączy wszystkie pokolenia gubiniaków. Myślę, że to się w piątek udało osiągnąć.
Txt – Jan Olos
Zdjęcia - Gwizdo









 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Stronę redagują mieszkańcy. Stale współpracują: Jacek Woźniak (sport), Marcin Gwizdalski (wydarzenia kulturalne, GDK),
Stefan Pilaczyński wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Gubińskiej (historia miasta i okolic).
Wydawca: Edward Patek tel. 508288250. gg: 44360, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ,  Grafika: 909.com.pl,, Hosting: Cyberdusk